ناهیده باباشلی

1 آهنگ
0 ویدیو
0 آلبوم
آهنگ ها بیشتر
دانلود آهنگ آذری Gel Bir Olalım از Nahide Babashlı (با کیفیت بالا Mp3)
Gel Bir Olalım ناهیده باباشلی
ویدیو ها بیشتر
آلبوم ها بیشتر
بیوگرافی

ناهیده باباشلی Nahide Babashlı خواننده جوان ترک زبان موسیقی پاپ است که در کشور ما نیز طرفداران خودش را دارد. در این کانال می توانید موزیک ویدیوهای خانم ناهیده باباشلی را تماشا کنید.

بیوگرافی ناهیده باباشلی

ناهیده باباشلی (تلفظ ترکی استانبولی:nahide babaşli) متولد 22 ژوئیه ۱۹۹۷ خواننده ترک آذری اهل جمهوری آذربایجان هست و سبک اصلی او آهنگ های پاپ هست اما به آهنگ های سنتی ترکی هم علاقه‌مند است و آنها را می خواند و طرفداران زیادی در قفقاز و روسیه و ایران و ترکمنستان و ازبکستان و قزاقستان و عراق و ترکیه دارد.

ناهیده باباشلی در سال ۱۹۹۷ در باکو در خانواده ای ترک و از مادری در شهرستان زرد آب به دنیا آمده است و آخرین بچه و تنها دختر خانواده است. او در رشته مهندسی فیزیک در دانشگاه دولتی باکو فارغ التحصیل شده است.

آغاز محبوبیت

او با آهنگ ترکی ay yüzlüm از Murat Gokebahan معروف شد و آن را به صورت کاور اجرا کرد و در یوتیوب برای این اجرا خود توانست بازدید ۱۰۰ میلیونی کسب کند که برای یک خواننده تازه کار موفقیت بزرگی بود. بعد از آن آهنگ موفقیت های او آغاز شد و در شبکه خزرتی وی آذربایجان که معروف ترین شبکه تلویزیون آذربایجان هست به اجرا پرداخت و همچنین پس از آن در کشور هایی مثل ازبکستان، ترکیه و عراق کنسرت برگزار کرد.

دومین صفحه پربازدید یوتیوب

صفحه شخصی ناهیده باباشلی در یوتیوب در کشور آذربایجان دومین صفحه پر بازدید است. ناهیده باباشلی با خواننده ترک به نام جم آدرین هم اجرای مشترک داشته است و در شبکه ملی ترکیه یعنی TRT هم اجرا کرده است.

منبع

00:00
00:00
00:00
لیست پخش
دانلود