پازل بند

5 آهنگ
0 ویدیو
0 آلبوم
آهنگ ها بیشتر
دانلود آهنگ آدم و حوا از پازل بند
آدم و حوا پازل بند
دانلود آهنگ فقط خودت از پازل بند
فقط خودت پازل بند
دانلود آهنگ دو دقیقه که دور شی ازم یه عالمه میرم تو خودم پازل بند
دو دیقه پازل بند
دانلود آهنگ پازل بند من و تو
من و تو پازل بند
دانلود آهنگ تنهایی بری رسم رفاقت نیست پازل بند
رفاقت پازل بند
ویدیو ها بیشتر
آلبوم ها بیشتر
بیوگرافی

علی رهبری

علی رهبری در ۹ تیرماه سال ۱۳۶۲ از خانواده دامغانی در امیرآباد شمالی تهران به دنیا آمد و فعالیت خود را به صورت جدی از سال ۱۳۷۵ آغاز کرد زمانی که ۱۸ سال داشت. او ابتدا موسیقی را به صورت آکادمیک نزد افرادی چون لقای حقی، علی فخاریان آموخت و در ادامه ساز پیانو را نزد افرادی چون مرادیان، ناصحی و امیر حسین بروشکی فراگرفت. بعد از مدتی، شروع به فراگیری سازهای الکترونیک و نرم‌افزارهای موسیقی کرد.

علی رهبری پس از اجراهای زنده و کنسرت‌هایی و پس از گذراندن مراحل اخذ مجوز استودیو شروع به ساخت و تنظیم کارهای خود در استودیوی نوبل رکورد نمود و شروع به جمع‌آوری آلبوم اول خود نمود. وی در حال حاضر خواننده و آهنگساز گروه پازل است و در استودیوی پازل بند به همراه آرین بهاری مشغول به ادامه فعالیت خود می‌باشد.

آرین بهاری

آرین بهاری متولد ۲۹ مرداد ماه سال ۱۳۷۰ است و از سال ۱۳۸۸ فعالیت موسیقایی خود را آغاز کرد. وی در ابتدای فعالیت خود بدون مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کار می‌کرد تا زمانی که با همکاری علی رهبری و مهران عباسی گروه پازل را تشکیل دادند. در حال حاضر او تنظیم‌ کننده گروه پازل است که در کارنامه خود تنظیم‌های و ریمیکس های بسیاری خارج از حیطه گروه خود را بر عهده داشته‌ است.

همچنین او از آهنگ‌های «صاف و ساده و ببینیم همو» به جمع خوانندگان پازل بند اضافه شده‌ است. یکی از کارهای او این است که ملودی و ریمیکس‌های خود از قطعات پازل بند را در کنسرت‌های این گروه پخش می‌کند.

منبع

00:00
00:00
00:00
لیست پخش
دانلود